Udimm & Sodimm ddr5 8GB 4800MHz; ddr5 8GB 5600mhz; ddr5 16GB 4800Mhz; ddr5 16gb 5600MHz; ddr5 32gb 5600MHz; ddr5 32gb 6000MHz. Customized brand acceptable. Factory manufacuture directly.
| Application | Laptop |
| Model | DDR5 |
| Frequency | 4800MHz/5200MHz/5600MHz/6000MHz |
| Capacity | 8GB/16GB/32Gb |
| Brand Name | SAMULTA/OEM |
| Place of Origin | Shenzhen China |
| Compatibility | Full All Compatible |
| Chipsets | Original brand chips |
| Costomization | Support |
| Voltage | 1.1V |
| MOQ | 20pcs |
| Warranty | 3Years |
| Delivery Time | 3-7 Working days |
| Packing | Bulk Tray package/ Retail Box |
| Payment Method | T/T Transfer / Alibaba Insurance/ Alipay |
DIMM gaming DDR5 ram 262-Pin,faster frequencies, greater capacities, and lower voltages with the latest release in our Value Gaming DDR5 SODIMM modul 
Doubling the banks and burst length compared to DDR4, the Value Gaming DDR5 SODIMM module gives hardcore gamers and overclockers the power to harness DDR5's game-changing performance.
DDR5 8Gb 16GB 32GB 4800Mhz 5200Mhz 5600MHz 6000MHz NB Original U-Dimm Ram,Black and Green PCBA Options 
Factory manufacture U-Dimm Ram Module DDR5 4800MT/s 1.1V 32gb PC-38400 for Desktop PC

Stocks Immediately to Ship Wholesale Fast Shipping,All RAM Tested Twice Working Before Shipment
| Bulk Quantity Tray Package | Retial Box Package as Below |
![]() | ![]() |
Trustworthy Shipment Choices Available with Air Shipment ,Ocean Shipment and by Mail Shipping.

![]() | Shenzhen Qianmaoda Technology Co.,Ltd is located in ShenZhen China, company owns a modern and standard factory which pass BSCI certification, over 50 employees work at a area about 2000 square meters.including QC, Engineerings, Technicians work together to be a scientific management system. we are specialized computer parts such as ram memory, ssd, cpu and motherboards. We supported and have done OEM/ODM customization for our partners all over the world. We are happy to have new and regular customers to contacts us for future business relations and reach to mutual success. |
1.Can you send me your company catalog and pricelist?
Pls visit our website to download or contact with our sales to get.
2. What's the shipment cost ?
Pls provide your address details and we will check the shippng cost for you, delivery ways: UPS, DHL, FedEx etc.
3. What's the lead time& warranty?
3-7 working days and 3 years warranty.
4. Can I be your agent ?
Yes, we are happy to develop more partners. Pls contact us for discussion.
5. Where is your factory?
Shenzhen, Guangdong, China.
6. What's the MOQ?
10-20pcs.
7. Does the price include customs?
All prices are EXW shenzhen not include customs & postage.
8. Is there any discount?
Customers who reorder or big quantity, we are happy to offer some discounts as much as we can do.
9. Compatible platforms?
Product support all the mainstream OS and computer models.More details pls send specific PC model to us.
![]() | ![]() | ![]() |